NATJEČAJ ZA ERASMUS+ KA1 MOBILNOST STUDENATA ZA ZIMSKI SEMESTAR U AKADEMSKOJ GODINI 2024./2025.

Poštovani studenti,

Sveučilište u Osijeku objavilo je Erasmus+ natječaj za studentsku mobilnost za zimski semestar iduće akademske godine. Svi studenti koji u okviru ovog natječaja ostvare pravo na odlazak na Erasmus+ mobilnost, moći će svoje mobilnosti realizirati od 1.09.2024. godine.

Na natječaj se mogu prijaviti svi redoviti i izvanredni studenti Sveučilišta u Osijeku.

Studenti se mogu prijaviti na dugoročnu praksu, dugoročni studij, kombinirani dugoročni studij i praksu te kratkoročne mobilnosti (studij ili praksu).

Važeće razdoblje za realizaciju mobilnosti je 1. rujna 2024. – 31. srpnja 2026.

ROK ZA PRIJAVU: 5. OŽUJKA 2024.

Studenti koji žele ići na studijski boravak moraju u trenutku prijave znati na koji instituciju žele ići.

Više informacija potražite na: http://www.unios.hr/natjecaj-za-erasmus-ka1-mobilnost-studenata-za-zimski-semestar-u-akademskoj-godini-2024-2025

Napomena: Natječaj trenutno ne sadrži informacije o financijskim iznosima za novi projekt za ak. god. 2024./2025.  budući da podatke nije dostavila Agencija za mobilnost i EU projekte. Po primitku bit će dodani u natječaj. Nedostaju i obrasci za provedbu mobilnosti (Learning agreementi i upute za njihovo popunjavanje). Također će po primitku biti dodani u natječaj.