Predavanje doc.dr.sc. Alme Mikuške pod nazivom “Ecological footprint – a competitive advantage for tourism SME-s” (18.10.2022.)

Na poziv Centra za poduzetništvo iz Osijeka doc.dr.sc. Alma Mikuška  18.10.2022. godine održala je predavanje pod nazivom “Ecological footprint – competitive advantage for tourism SME-s” u okviru projeka SMARTER AOE (Transformation of the Amazon of Europe into smarter and greener tourism destination) koji je sufinanciranom iz COSME programa Europske unije – COS-TOURINN-2020, a čiji je nositelj Poduzetnički inkubator BIOS d.o.o. zajedno s Institutom ISKRIVA, Result Computer Systems d.o.o, Pomurski tehnološki park (Slovenija), West Pannon (Mađarska), Turistička organizacija Vojvodine (Srbija), Institut za strateške studije i prognoze (Crna Gora), Udruženje hotelske industrije Rumunjske (Rumunjska) i Bugarsko-rumunjska privredna komora (Bugarska). Ovaj projekt nadopunjuje rezultate projekata European AoE Bike Trail i Amazing AoE. Projekt će poticati digitalizaciju i inovacije što će rezultirati boljom učinkovitošću i kvalitetom usluge, većim prihodima i manjim ekološkim otiskom što će doprinijeti učinkovitijoj zaštiti i razvoju lokalnih zajednica na području Rezervata biosfere „Mura-Drava-Dunav“.

Više o projektu i događaju na: https://www.facebook.com/smarterAOE