Potpisan Sporazum o suradnji s EDukOS gimnazijom (05.12.2023.)

Dana 05.12.2023. godine, izv. prof. dr. sc. Tanja Žuna Pfeiffer, pročelnica Odjela za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Boris Hartman ravnatelj EDukOS gimnazije – privatne srednje škole s pravom javnosti u Osijeku, potpisali su Sporazum o suradnji između ove dvije institucije.

Suradnja će se ostvarivati kroz razmjenu iskustava i informacija o nastavnim planovima i programima te metodama izvođenja nastave, provedbi dijela nastave iz predmeta biologija i kemija u prostorima Odjela za biologiju, razvoj stručnih kompetencija nastavnika i stručnih suradnika, organizaciju radionica, stručnih predavanja, promidžbenih aktivnosti i prijavu zajedničkih projekata.

Prvi koraci u ostvarivanju suradnje već su učinjeni kroz održavanje nastave iz predmeta biologije i kemije u prostorima Odjela za biologiju. Veslimo se vašem ponovnom dolasku!