Udruga Alumni BiolOS primila priznanje – Zelenu povelju Osječko-baranjske županije

Na prigodnoj svečanosti održanoj 30. travnja 2024. godine u prostorijama Osječko-baranjske županije u Osijeku, Zelena povelja Osječko-baranjske županije (javno priznanje za doprinos očuvanju okoliša te osiguravanju i poboljšavanju kakvoće življenja za dobrobit sadašnjih i budućih naraštaja na području Osječko-baranjske županije) uručena je udruzi Alumni BiolOS Odjela za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera. Alumni Odjela za biologiju primio je povelju za ukazivanje na probleme u ekološkim sustavima, kao i na nove spoznaje i metode očuvanja bioraznolikosti. Povelju je uručio zamjenik župana Josip Miletić, a uz laureate te njihove suradnike i prijatelje događaju su nazočili saborska zastupnica Nataša Tramišak, predsjednica Skupštine Osječko-baranjske županije Ivana Bagarić i pročelnici županijskih upravnih odjela. Povelju je primio predsjednik udruge izv.prof.dr.sc. Filip Stević u ime svih članova i vodstva koji su tijekom proteklih godina predano radili.  Čestitamo!