Radionica Poučavanje i vrednovanje za razvoj studentovih generičkih kompetencija

Pozivamo Vas na radionicu pod naslovom Poučavanje i vrednovanje za razvoj studentovih generičkih kompetencija koje će se održati na Odjelu za biologiju, 8.2. 2024. u 10 sati u sobi 319. Voditelj radionice je izv. prof. dr.sc. Irena Labak.

Cilj radionice je podržati autonomiju nastavnika u visokoškolskom obrazovanju te pružiti pedagoško znanje o tome kako poučavanjem i vrednovanjem podržati razvoj studentovih generičkih kompetencija.

Ishodi radionice:

1.            Preispitati usmjerenost  nastavne prakse ka razvoju generičkih kompetencija studenata;

2.            Stvoriti okružje u kojem se poučavanjem i formativnim vrednovanjem potiče unaprjeđenje studentovih generičkih kompetencija;

3.            Osvijestiti potrebu samorefleksijske prakse za usmjeravanje poučavanja i formativnog vrednovanja koje je u službi razvoja studentovih generičkih kompetencija.