Održana radionica „Znanju se nasmiješi i zagonetku riješi!“

Udruga Alumni BiolOS Odjela za biologiju Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku održala je na području Parka kralja Držislava u Osijeku 22. svibnja 2023. godine radionicu „Znanju se nasmiješi i zagonetku riješi!“ povodom Međunarodnog dana biološke raznolikosti i Dana zaštite prirode u Hrvatskoj namijenjenu učenicima nižih razreda osnovnih škola s područja Osijeka, u suradnji sa Studentskim zborom Odjela za biologiju i studentima Odjela. U radionici su sudjelovali učenici OŠ “Mladost” Osijek, OŠ Cvjetno, OŠ Frana Krste Frankopana Osijek i OŠ Franje Krežme.

Cilj radionice bio je educirati i informirati učenike o važnosti brige za naš planet te ih potaknuti na boravak u prirodi i aktivnosti na otvorenom.

Hvala svima na sudjelovanju!