Održan 1. Alumni Science Caffé

Dana 11.12.2023. u opuštenoj atmosferi Campus Caffe-a po prvi je puta održana aktivnost pod nazivom Alumni Caffé organizirana od strane Alumni BiolOs udruge. Alumni kolege Kristina Kristek, prof. mentor (III. gimnazija Osijek), Juro Zovkić, mag. educ. biol. et chem. i mag. ing. agr. (Novartis) i Marija Dundović, mag. biol. (Odjel za humanu reprodukciju i MPO KBC Osijek) predstavili su studentima svoje karijere, kako su došli do poslova na kojima se trenutno nalaze te kako su se snalazili nakon izlaska s fakulteta na tržištu rada. Studenti Odjela za biologiju imali su priliku dobiti odgovore na sva pitanja vezana za zapošljavanje unutar i izvan biološke struke te kako se što bolje predstaviti poslodavcima u svrhu dobivanja posla.