Studenti u znanosti — Kongresna priopćenja studenata – 2021.

Antunović Dunić, Jasenka; Peršić, Vesna; Šimić, Dunja; Lalić, Alojzije; Cesar, Vera: Odgovor klijanaca ječma na kratkotrajni solni stres // 56. hrvatski i 16. međunarodni simpozij agronoma / Zbornik sažetaka / Rozman, Vlatka ; Antunović, Zvonko (ur.). Osijek: Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, 2021. str. 109-110

Karla Čmelar, Anita Galir Balkić, Tanja Žuna Pfeiffer, Ana Martinović, Filip Stević, Dubravka Špoljarić Maronić, Antonija Kezerle. Funkcionalne skupine zooplanktona u dva različita vodena ekosustava /Zooplankton functional groups in two different aquatic ecosystems. 10. Simpozij s međunarodnim sudjelovanjem – Kopački rit jučer, danas, sutra 2021.

Mirta Ilić, Stella Glavić, Emanuel Živković, Alma Mikuška. Ishrana i zimovanje male ušare (Asio otus L.) u gradu Osijeku tijekom zime 2020. /2021. / Diet and wintering of Long-eared Owl (Asio otus L.) in the City of Osijek during the winter 2020/2021. 10. Simpozij s međunarodnim sudjelovanjem – Kopački rit jučer, danas, sutra 2021.

Morena Matanović, Dubravka Špoljarić Maronić, Tanja Žuna Pfeiffer, Anita Galir Balkić, Nikolina Bek, Matej Šag, Antonija Kezerle, Gordana Subakov Simić, Filip Stević. Struktura i dinamika fitoplanktona tijekom zimskog razdoblja u Sakadaškom jezeru (Park prirode „Kopački rit“) / Structure and dynamics of phytoplankton during the winter period in Sakadaš Lake (Nature Park Kopački Rit). 10. Simpozij s međunarodnim sudjelovanjem – Kopački rit jučer, danas, sutra 2021.

Bruna Žižanović, Petar Glavaš, Karla Vujičić, Lukrecija Lučić, Nikolina Bek, Dubravka Špoljarić Maronić, Anita Galir Balkić, Filip Stević, Tanja Žuna Pfeiffer. Raznolikost fitoplanktona plitkog umjetnog jezera u kasnom proljetnom razdoblju / Phytoplankton diversity in shallow artificial pond during the late spring. 10. Simpozij s međunarodnim sudjelovanjem – Kopački rit jučer, danas, sutra 2021.

Dora Bjedov, Petar Glavaš, Bernard Jarić, Mirna Velki, Lidija Begović, Mirta Sudarić-Bogojević, Alma Mikuška. Avian ecotoxicology: Ongoing research in Croatia. 6. Ornitološko druženje. Jastrebarsko, Hrvatska. 2021.

Dora Bjedov, Bruna Žižanović, Anita Rakitić, Marin Vitman, Ivona Hlaj, Emil Flauder, Mikuška, Alma. Cenzus ptica ZOO vrta grada Osijeka. 6. Ornitološko druženje. Jastrebarsko, Hrvatska. 2021.

Ivan Lešić, Dora Bjedov, Bernard Jarić, Matea Marelja, Petra Mikec, Veronika Beneš, Alma Mikuška, Lidija Begović. Istraživanje spolne strukture populacije bijelih roda na području kontinentalne Hrvatske. 6. Ornitološko druženje. Jastebarsko, Hrvatska, 2021.

Selma Mlinarić, Antonija Piškor. Antioxidant properties of radish microgreens grown at different led lighting. 13. međunarodnom znanstveno-stručnom skupu HRANOM DO ZDRAVLJA. Osijek, Hrvatska, 2021.

Antonija Piškor, Selma Mlinarić. The effect of storage on the physiological status of radish microgreens. Biological Psychological Student Conference. Koper, Slovenija, 2021.

Dora Bjedov, Petar Glavaš, Mirta Sudarić-Bogojević, Tibor Mikuška, Alma Mikuška. Analyses onMacro and Microplastic Particles in Pellets of White Stork (Ciconia ciconia) From Croatia. Biological Psychological Student Conference. Koper, Slovenija, 2021.

Mirta Sudarić Bogojević, Ante Cvitković, Marijana Valjetić, Iva Jurčević. Diversity and seasonal dynamics of invasive mosquito species in Brod-Posavina County, Croatia. 10th International conference of EMCA. Beč, Austria, 2021.

Mirta Sudarić Bogojević, Iva Jurčević, Ante Cvitković, Marijana Valjetić. A five-year study on the presence and spread of invasive mosquito species in Brod-Posavina County, Croatia. 4. hrvatski simpozij o invazivnim vrstama s međunarodnim sudjelovanjem. Zagreb, Hrvatska, 2021.