Studenti u znanosti — Kongresna priopćenja studenata – 2017.

Kongresna priopćenja studenata:

Vuković, Ana; Vitić, Zorica; Vuković, Rosemary; Štolfa Čamagajevac, Ivna; Blažetić, Senka; Viljanac, Branka; Balog, Marta; Has- Schön, Elizabeta, Heffer, Marija (2017) Oxidative and antioxidative status of nuchal muscles in rats exposed to chronic and acute stress. RECOOP 12th Bridges in Life Sciences Annual Conference Budimpešta, str. 64-64 (poster, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Peršić, Vesna; Horvatić, Janja; Kezerle, Antonija; Horvatić, Dora (2017) Water quality and pollution by hazardous substances of a small lowland stream under different hydrological conditions. 10th Symposium for European Freshwater Sciences – Abstract Book. Rulík, Martin (ur.).Olomouc: The Czech Limnogical Society, str. 491-491 (poster, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Mlinarić, Selma; Vincetić, Monika; Ožura, Marko; Žuna Pfeiffer, Tanja; Krstin, Ljiljana (2017) Photosynthetic efficiency of invasive species Amorpha fruticosa in Županja area (Croatia). Book of Abstracts “Sustainable forestry: Fact or Fiction?” Najdovski, Boris; Simovski, Bojan; Gjenchevski, Daniel (ur.). Skopje: Ss. Cyril and Methodius University in Skopje, str. 39-39 (poster, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Žuna Pfeiffer, Tanja; Špoljarić Maronić, Dubravka; Bek, Nikolina; Stević, Filip; Kezerle, Antonija (2017) Cyanobacteria as ubiquitous colonizers: a case study from floodplain lake. 15th Symposium on Aquatic Microbial Ecology – Book of Abstract. Gligora Udovič, Marija; Orlić, Sandi; Šolić, Mladen (ur.). Zagreb: Ruđer Bošković Institute, str. 170-170 (poster, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Mandir, TomislavKovačević, Marija; Šimić, Mario; Žuna Pfeiffer, Tanja; Špoljarić Maronić, Dubravka; Stević, Filip (2017) Raznolikost flore stepolike travnjačke površine u Bistrincima. Book of abstracts of the 6th Symposium with international participation Kopački rit : past, present, future 2017. Ozimec, Siniša ; Bogut, Irella ; Rožac, Vlatko ; Stević, Filip ; Bolšec, Boris ; Baković, Adrijana (ur.). Kopačevo, Bilje: Javna ustanova, str. 63-64 (poster, domaća recenzija, sažetak, znanstveni)

Anita Galir Balkić, Ivančica Ternjej, Nataša Katanić (2017) Zooplankton na području Parka prirode “Kopački rit”: 10 godina istraživanja. Zbornik sažetaka 6. simpozija s međunarodnim sudjelovanjem Kopački rit jučer, danas, sutra. Ozimec, Siniša; Bogut, Irella; Rožac, Vlatko; Stević, Filip; Bolšec, Boris; Baković, Adrijana (ur.). Kopačevo, Bilje: Javna ustanova “Park prirode Kopački rit”, str. 29-30 (predavanje, domaća recenzija, sažetak, znanstveni)

Hackenberger Kutuzović, Davorka; Oršolić, Ana; Lončarić, Željka; Hackenberger Kutuzović, Branimir (2017) Suitabiltiy of Enchytraeids as Indicator Organisms for Nanoparticle Toxicity in Terrestrial and Aquatic Systems. SETAC Europe 27th Annual Meeting: Abstracts Brussels, Belgija (poster, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Stević, Filip; Habuda-Stanić, Mirna; Školka, Anastazija; Nujić, Marija; Rožac, Vlatko; Špoljarić Maronić, Dubravka; Žuna Pfeiffer, Tanja; Šag, Matej (2017) Fitoplanktonske zajednice i fizikalno-kemijski pokazatelji kvalitete voda u melioracijskim kanalima Kopačkog rita. 7th International Scientific and Professional Conference Water for all – Book of abstracts.  Habuda-Stanić, Mirna (ur.). Osijek: Sveučilište J. J. Strossmayera u Osijeku, Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek, str. 17-18 (pozvano predavanje, međunarodna recenzija, sažetak, znanstveni)

Bek, Nikolina; Špoljarić Maronić, Dubravka; Žuna Pfeiffer, Tanja; Štolfa Čamagajevac, Ivna; Lončarić, Zdenko; Maksimović, Ivana; Stević, Filip; Kezerle, Antonija; Pilipović, Ana (2017) Distribucija selena u vodenim biotopima poplavnog područja Kopačkog rita. 2. simpozij o biologiji slatkih voda : knjiga sažetaka = 2nd Symposium on Freshwater Biology : abstracts. Gračan, R.; Matoničkin Kepčija, R.; Miliša, M.; Ostojić, A. (ur.). Zagreb: Hrvatsko udruženje slatkovodnih ekologa, str. 4-4 (predavanje, domaća recenzija, sažetak, znanstveni)