TJEDAN KARIJERA SVEUČILIŠTA U OSIJEKU!- KARIJERNI KORZO

Dragi naši studenti,

Sveučilište u Osijeku u razdoblju 9.-13. svibnja 2022. organizira Tjedan karijera Sveučilišta u Osijeku s ciljem razvoja karijere naših studenata, ali i njihovog povezivanja s poslovnim sektorom. Tjedan će obuhvatiti niz aktivnosti, radionica, okruglih stolova, tribina, predavanja namijenjenih studentima i speed dating, u suorganizaciji svih znanstveno-nastavnih i umjetničko-nastavne sastavnice našega Sveučilišta.

U sklopu Karijernog korza, koji će se održati 11. svibnja 2022., pružamo vam mogućnost za kratki razgovor s poslodavcima (speed-dating). Koncept speed datinga podrazumijeva kratki razgovor između studenta i poslodavca u ukupnom trajanju 8 minuta. Iskoristite prigodu za novo iskustvo intervjuiranja, prijavite se za kratki razgovor, pripremite svoje životopise i dođite u zakazano vrijeme u Studentski dom (prostor dnevnog boravka na 1. katu). Prijave su otvorene do popunjenja kapaciteta, najkasnije do 5. svibnja u 18 sati, a o točnom terminu bit ćete obaviješteni e-mailom).

Dobro nam došli!