Predstavljanje poslodavca – PP Orahovica

Studentima diplomskih studija Odjela za biologiju predstavnici Poljoprivrednog poduzeća Orahovica u četvrtak 29. travnja 2021. godine predstavili su poslovanje svoje tvrtke kao potencijalni budući poslodavac našim diplomiranim studentima.

U skladu s epidemiološkom situacijom, predavanje za studente diplomskog studija smjer: znanstveni započelo je u 12:00 h, a za studente diplomskih studija smjer Zaštita prirode i okoliša te nastavničkog smjera u 13:30h.

PP Orahovica jedno je od najvećih hrvatskih proizvođača poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda, ali i najveći proizvođač slatkovodne ribe u Hrvatskoj. Tvrtka je specijalizirana u proizvodnji ratarskih kultura, uzgoju i preradi ribe, proizvodnju lješnjaka, uzgoju vinove loze, proizvodnji vina, te u stočarstvu.