STUDENTICA DENI BELOŠA SUDJELOVALA U ORGANIZACIJI SIMPOZIJA STUDENATA BIOLOŠKIH USMJERENJA (SISB)

Deni Beloša, studentica prve godine Diplomskog sveučilišnog studija biologije; smjer: znanstveni Odjela za biologiju Sveučilišta u Osijeku bila je član ovogodišnjeg Organizacijskog odbora u timu za marketing Simpozija studenata bioloških usmjerenja (SiSB), koji okuplja sve zaljubljenike u znanost. Simpozij studenata bioloških usmjerenja održan je 21. i 22. svibnja 2022. na Kemijskom odsjeku Prirodoslovno-matematičkoga fakulteta, Zagreb. Ovogodišnji dvodnevni Simpozij okupio je više od 200 sudionika, a održavao se hibridno – uživo i online, putem platforme Zoom. Na Simpoziju je svoju bogatu istraživačku i volontersku djelatnost predstavila Udruga studenata biologije – BIUS, čiji članove tvore Organizacijski odbor SiSB-a, ali i ostalih velikih projekata Udruge, kao i partneri Simpozija: Udruga studenata biologije ZOA iz Osijeka, Klub studenata geografije Zagreb, SiSK – Simpozij studenata kemičara, CROSS – Croatian Student Summit te Brain-Gut Conference Zagreb. Treba i pohvaliti Organizacijski odbor budući da su za  prošlogodišnji simpozij dobili i Rektorovu nagradu u kategoriji: Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici: Prirodne znanosti – Šesti simpozij studenata bioloških usmjerenja.