Speed dating – razgovor s poslodavcem

Dragi naši studenti,

u sklopu Karijernog korza, koji će se održati 17. svibnja 2023., pruža vam se mogućnost za kratki razgovor s poslodavcima (speed-dating). Koncept speed datinga podrazumijeva kratki razgovor između studenta i poslodavca u ukupnom trajanju 8 minuta. Iskoristite jedinstvenu prigodu za stjecanje novog iskustva, ostvarivanje kontakta s poslodavcem kako u svrhu realizacije stručne prakse tako i za eventualno zapošljavanje. Na raspolaganju su vam 23 poslodavca iz različitih djelatnosti. Prijavite se za kratki razgovor ovdje i dođite u zakazano vrijeme u Studentski dom (prostor dnevnog boravka na 1. katu). Prijave su otvorene do ponedjeljka 8. svibnja, do 18:00h, a o točnom terminu rezerviranom za vas bit ćete obaviješteni e-mailom.

Uz ovo korisno iskustvo, svaki kandidat koji obavi dogovoreni razgovor s poslodavcem, dobit će i slatko iznenađenje.

Dobro nam došli!

PRIJAVNICA