RADIONICA „KAKO NAPRAVITI DOBRU RADIONICU?“

Na Odjelu za biologiju 17. veljače 2015. godine održana je radionica pod nazivom „Kako napraviti dobru radionicu?“. Radionica je bila namijenjena prvenstveno studentima Odjela, ali i svim zainteresiranim nastavnicima Odjela. Voditelj radionice bio je Nenad Čekić, dr.med., vanjski suradnik Katedre za anatomiju i neuroznanost Medicinskog fakulteta u Osijeku. Isti je specijalizant Opće županijske bolnice u Vukovaru te radi u Medicinskoj školi u Osijeku.
Voditelj radionice uputio je sudionike u sve preporuke za uspješnu izvedbu radionice bilo koje teme. Preporuke su se odnosile na trajanje radionice, brojnost sudionika i voditelja te na njihova zaduženja tijekom radionice. Također se detaljno osvrnuo i na planiranje i izvedbu radionice te na načine evaluacije. Na radionici se čulo puno dobrih i korisnih savjeta kako privući sudionike na radionicu te kako osigurati uspjeh iste.