PREDSTAVLJEN POSLODAVAC – INSPECTO D.O.O.

Dana 9. studenog 2021. godine u 12:00 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Osijeku (tik do zgrade Odjela), studentima Odjela za biologiju predstavljena je tvrtka – poslodavac Inspecto d.o.o. Predstavljanje ove tvrtke namijenjeno studentima 1. i 2. godine diplomskog studija, znanstvenog smjera.

Inspecto d.o.o. je kontrolna kuća specijalizirana u pružanju cjelovitih usluga u kontroli robe i laboratorijskih ispitivanja u Republici Hrvatskoj i inozemstvu. Tvrtka godišnje kontrolira preko 3 milijuna tona robe i provodi preko 75.000 laboratorijskih analiza za hrvatske i međunarodne partnere. Našim studentima tvrtku će predstaviti Mara Tilman, dipl.ing., rukovoditelj laboratorija koja će studente upoznati s poslovanjem tvrtke, ali i aktualnostima na tržištu rada. Studenti će saznati i koja znanja, vještine i kompetencije su im potrebne za dobivanje zaposlenja u tvrtki ovoga profila. Studenti su u razgovoru s predstavnicom kontrolne kuće dobili uvid u poslovanje tvrtke. Osim toga, dobili su i sve potrebne informacije koja znanja, vještine i kompetencije su im potrebne u budućnosti pri zapošljavanju u tvrtci ovoga profila.

Za više informacija o poslodavcu pogledajte njihovu prezentaciju.