Odluka o neizboru kandidata za radno mjesto asistenta iz znanstvenog područja Prirodnih znanosti, znanstvenog polja biologija na Odjelu za biologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku –  Zavodu za ekologiju voda

Na temelju članka 38. Pravilnika Odjela za biologiju, a u skladu s člankom 37. Pravilnika o provedbi i raspisivanju natječaja Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku-pročišćeni tekst, Vijeće Odjela za biologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku dana 30. studenog 2023. godine donijelo je sljedeću

ODLUKU O NEIZBORU KANDIDATA

Natječaj Odjela za biologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na slobodno suradničko radno mjesto I. vrste – asistent iz znanstvenog područja Prirodnih znanosti, znanstvenog polja biologija na Odjelu za biologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku – Zavodu za ekologiju voda na određeno vrijeme u punom radnom vremenu objavljen 6. listopada 2023. godine u Narodnim novinama br. 115/2023, internetskoj stranici Odjela za biologiju i Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora i Hrvatskom zavodu za zapošljavanje – Regionalni ured, okončan je bez izbora kandidata.

Odjel za biologiju
u sastavu