IZBOR NAJBOLJE STUDENTSKE FOTOGRAFIJE- BIOLOG-I-JA 2019.

U sklopu projekta Biolog-I-ja 2019.  studenti Odjela za biologiju su od 19.3. do 21.5. 2019. mogli glasati za najbolju fotografiju studenata Odjela. Fotografije su bile izložene u prostoru između 1. i 2. kata na Odjelu i na Facebook i Instagram stranici Odjela.  Studenti su mogli  glasati  u Uredu za studente gdje je bila glasačka kutija ili like-ti  na društvenim mrežama Odjela (Facebook i Instagram).

Odluka o dodjeli nagrade na najbolje fotografije bila je objavljena 24.5. 2019. na Biološkom party-u te na mrežnoj stranici  i Facebook stranici Odjela za biologiju:

Fotografije su ocjenjene u  tri kategorije:

Prema broju glasova studenata Odjela za biologiju koji su  glasali u Uredu za studente Odjela najbolja fotografije je “Sova” studentice  Dore Bjedov

Prema odluci stručnog žirija najbolja fotografija je “Bogomoljka” studenta Mateja Seletkovića i

Prema broju like-ova  na društvenim mrežama (Facebook i Instagram) najbolja fotografija  je “Krava” studentice Ive Marković