Sudjelovanje studenata na Tjednu mozga (11. – 17. ožujka 2024.)

Na ovogodišnjem 23. Tjednu mozga (11. – 17. ožujka 2024.), pod temom socijalni mozak, sudjelovali su i studenti prve godine Sveučilišnog diplomskog studija Biologija i kemija;smjer: nastavnički. Studenti Labina Đuranić i Daniel Kujundžić održali su predavanje “Dva mozga, jedna priča” na kojem su zainteresirane upoznali o razlikama socijalne kognicije muškaraca i žena na temelju dosadašnjih znanstvenih spoznaja. Studentice Magdalena Ćurčić i Ana Pirić radionicom  “Upoznaj svoje emocije” zabavnim i edukativnim aktivnostima pomogle su učenicima upoznati vlastite emocije, prepoznati načine na kojima tijelom izražavamo emocije te kako se nositi s njima u svakodnevnom životu. Na radionici su sudjelovali učenici prvog razreda OŠ Mladost i učenici trećeg razreda OŠ Jagode Truhelke.