Studentski projekt “Istraživanje biljnih svojti i njihove primjene na području Feričanaca”u OŠ Vladimira Nazora u Feričancima (25.10.2023.)

Dana 25. listopada 2023. godine, kao dio aktivnosti projekta “Istraživanje biljnih svojti i njihove primjene na području Feričanaca” pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Ljiljane Krstin, Fabijan Brkić, student 1. godine Sveučilišnog diplomskog studija Biologija i kemija; smjer: nastavnički, održao je učenicima Osnovne škole Vladimira Nazora u Feričancima predavanje prilikom kojega im je predstavio rezultate projekta, s naglaskom na alohtone i invazivne vrste te važnost njihova praćenja. Učenici su, u nazočnosti nastavnice biologije i kemije Valentine Petković, ujedno naučili i kako se izrađuje herbarij te kako koristiti dihotomske ključeve za determinaciju.