Sastanak mreže CroQAneta (21.10.2022.)

Dana 21.10.2022. godine voditeljica ureda za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja sudjelovala je na sastanku Mreže jedinica sustava osiguravanja kvalitete na visokim učilištima u RH u Zagrebu.

Događanje je bilo namijenjeno djelatnicima visokih učilišta zaduženima za unutarnje osiguravanje kvalitete, odnosno članovima CroQAneta, a ovogodišnja je tema bila usmjerena na razmjenu iskustava u unutarnjem vrednovanju sustava osiguravanja kvalitete visokih učilišta.

Tom prigodom prof. dr. sc. Renata Baličević, pročelnica Centra za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku predstavila je iskustva u unutarnjem vrednovanju sustava osiguravanja kvalitete Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.