Radionica u Osnovnoj školi Vladimira Becića Osijek (28.03.2023.)

Studenti Odjela za biologiju (Ivana Skuzin i Petar Glavaš) datuma 28.3.2023. proveli su radionicu „Što ću biti kad narastem“ u Osnovnoj školi Vladimira Becića Osijek. Sudionici radionice su bila djeca iz posebnog razrednog odjela kojeg  čine djeca s poteškoćama različitih dobnih uzrasta, od 1. do 8. razreda

Uz vođenje naših studenata biologije te uz pomoć asistenata i učiteljice posebnog razrednog odjela, djeca su imala priliku čuti nešto novo o biljkama. Osim toga, bile su i zamazane ruke tijekom izrade vlastitih plastenika koji su bili ukrašeni različitim crtežima i sličicama s motivima vezano uz radionicu Uzbuđenja i veselja nije falilo, no to je samo početak jer traje iščekivanje što će izrasti u plasteniku od pripremljenog  misterioznog zrna??