Radionica na kongresu First International Conference CALT: Creative Approaches to Learning and Teaching (24.03.2023.)

U subotu, 24.3. 2023. godine studenti  2. godine diplomskog sveučilišnog studija Biologija i kemija; smjer: nastavnički Ivona Marunček, Tea Gutić i Filip Zlosa na kongresu First International Conference CALT: Creative Approaches to Learning and Teaching održali su radionicu pod nazivom  “Am I a creative person or an emotional person?” Radionica je prijavljena i osmišljena pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Irene Labak. Sudionici radionice bili su studenti Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti u Osijeku, a cilj radionice bio je različitim aktivnostima razviti kreativno mišljenje.