Potpisan Sporazum o suradnji između Odjela za biologiju i Poljoprivredne i veterinarske škole u Osijeku (7.12.2022.)

Dana 07.12. 2022., izv. prof. dr. sc. Tanja Žuna Pfeiffer, pročelnica Odjela za biologiju  Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Ivan Aničić, prof. povijesti, hrvatskog jezika i književnosti, ravnateljPoljoprivredne i veterinarske škole u Osijeku, potpisali su Sporazum o suradnji između ove dvije institucije.

U budućnosti suradnja će se ostvarivati kroz razvoj stručnih kompetencija nastavnika i stručnih suradnika, organizaciju radionica, stručnih predavanja, promidžbenih aktivnosti, prijavu i realizaciju zajedničkih edukativnih i istraživačko-razvojnih projekata prema domaćim i međunarodnim izvorima financiranja te podršku učenicima i studentima u međusobnoj suradnji.

Ovo je prvi korak u ostvarivanju suradnje, za koju se nadamo da će biti prožeta različitim aktivnostima, novim iskustvima i uspjesima te zanimljivim rezultatima.    Sretno!