Održano predavanje Digitalni alati u nastavi biologije (06.12.2023.)

U suradnji s izv. prof. dr. sc. Irenom Labak 6.12. 2023. Jasenka Meštrović, mag. educ. biol. et chem. je održala predavanje Digitalni alati u nastavi biologije studentima prve  godine sveučilišnog diplomskog studija Biologija i kemija; smjer: nastavnički.  Predavanje je održano na Odjelu za biologiju, Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku u sklopu kolegija Pedagogija, a predavanju su se pridružili i studenti druge  godine sveučilišnog diplomskog studija Biologija i kemija; smjer: nastavnički. Ovim predavanjem studenti su imali priliku upoznati i raditi u pojedinim, za nastavu prikladnim digitalnim alatima s ciljem razvoja kompetencije za primjenu digitalne tehnologije u odgoju i obrazovanju.