Održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi (26.11.2021.)

Dana 26. studenog 2021. godine u vremenu od 8.00 do 10.00 sati u prostorijama  studentskog zbora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, SZ Odjela za biologiju i SZ Odjela za kemiju organizirali su dobrovoljno darivanje krvi. Akcija se provela u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Osijek. Akciji se odazvao velik broj studenata i zaposlenika oba Odjela. Ovom aktivnošću studenti i zaposlenici su pokazali pozitivan stav o dobrovoljnom darivanju krvi kao i veliku odgovornost u brizi za drugoga. Studentski Zbor Odjela za biologiju se ovim putem zahvaljuje svim studentima i zaposlenicima Odjela koji su podržali inicijativu i odazvali na ovu prvu, ali ne i posljednju akciju dobrovoljnog darivanja krvi.