7. Hrvatski botanički simpozij s međunarodnim sudjelovanjem (Zagreb, 12.-14.09.2022.)

Na sedmom Hrvatskom botaničkom simpoziju s međunarodnim sudjelovanjem održanom u Zagrebu od 12. do 14. rujna 2022. godine rezultate svojih istraživanja predstavile su studentice Odjela za biologiju. Studentica Ivana Gajski predstavila je rezultate istraživanja koje je provela u sklopu izrade svog završnog rada pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Ljiljane Krstin.
Rezultate projekta “Istraživanje populacija proljetnog jaglaca (Primula veris) na području Općine Mrkopalj (Gorski kotar)” predstavile su Sanela Damjanović voditeljica projekta i suradnica Dora Lazić. Projekt je izrađen pod mentorstvom izv. prof.dr.sc. Tanja Žuna Pfeiffer, a izrađen je u suradnji s istraživačima s University of Tartu, Estonia. Projekt je financiran sredstvima Studentskog zbora Sveučilišta u Osijeku.