Online radionica “PREZENTACIJSKE VJEŠTINE” , srijeda, 9.6.2021. u 13h

Dragi studenti,

Kako i u uvjetima pandemije želimo studentima našeg Sveučilišta pružiti mogućnost razvijanja njihovog karijernog puta, u suorganizaciji Studentskog zbora Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Centra za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete našega Sveučilišta održava se šesta radionica iz ciklusa “Karijerna srijeda” pod nazivom “PREZENTACIJSKE VJEŠTINE”  koja će se održati u srijedu 9.6.2021. godine u 13h preko ZOOM platforme.

“Izvrsna prezentacija jedan je od najvažnijih čimbenika uspjeha. Kako uspješno prezentirati sebe, svoju ideju, stručnu temu? Kako osmisliti prezentaciju, zadržati pozornost publike, ostaviti dobar dojam? Ova radionica pruža odgovore na navedena pitanja, a uz malo samostalnog uvježbavanja, studenti će usvojiti ovu vještinu i biti sigurniji u prezentiranju svoga rada.”

Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 1h.

Pozivamo sve studente da se prijave putem obrasca!