Predstavljanje poslodavca – tvrtka Inspecto d.o.o. -studentima 1. i 2. godine diplomskog studija, smjer: znanstveni

Inspecto d.o.o. je kontrolna kuća specijalizirana u pružanju cjelovitih usluga u kontroli robe i laboratorijskih ispitivanja u Republici Hrvatskoj i inozemstvu. Tvrtka godišnje kontrolira preko 3 milijuna tona robe i provodi preko 75.000 laboratorijskih analiza za hrvatske i međunarodne partnere.

Na Odjelu za biologiju studentima će tvrtku predstaviti Mara Tilman, dipl.ing., rukovoditelj laboratorija koja će studente upoznati s poslovanjem tvrtke, ali i aktualnostima na tržištu rada. Studenti će saznati i koja znanja, vještine i kompetencije su im potrebne za dobivanje zaposlenja u tvrtki ovoga profila.

Predavanje je namjenjeno studentima 1. i 2. godine diplomskog studija, smjer: znanstveni, a održat će se 9. studenog 2021. godine u 12:00 sati u zgradi Studentskog zbora (tik do zgrade Odjela). Previđeno vrijeme trajanja predavanja je 1 sat. Vidimo se!