Usavršavanje iz područja biljne biologije i prehrambene tehnologije

Izv. prof.dr.sc. Sandra Ečimović, dr.sc. Ana Vuković i mag. educ. biol. et chem Nikolina Sabo su tijekom rujna 2022. godine u sklopu Erasmus+ programa mobilnosti na stručnom usavršavanju boravile na Sveučilištu u Lisabonu (Nova School of Science and Technology, Department of Earth Sciences, Porutugal). Tijekom usavršavanja iz područja biljne biologije i prehrambene tehnologije imale su priliku izmijeniti iskustva i upoznati aktualne projekte te brojne istraživače, među kojima su biolozi, kemičari, geolozi i hidrolozi.
Prenose samo pozitivna iskustva i preporučaju svima koji žele proširiti svoja znanja iz područja biljne biologije i prehrambene tehnologije odlazak na Sveučilište u Lisabonu. Portugal je živopisan, a ljudi su izrazito ljubazni i susretljivi.