Osposobljavanje nenastavnog osoblja – Sveučilište u Sevilli

Prema Ugovoru za dodjelu financijske potpore za Erasmus+ mobilnost osoblja u svrhu osposobljavanja u akademskoj 2023./2024. godini Mirjana Rusmirović, viši stručni referent za financijsko-računovodstvene poslove i mr.sc. Ines Arbanas, voditeljica Ureda za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja od 02. do 09. travnja boravile su na Sveučilištu u Sevilli, Fakultetu znanosti o radu. Prodekanica za međunarodnu suradnju i studentska pitanja Maria Elena Robles Rabago je bila izvrstan domaćin. Mirjana Rusmirović i mr.sc. Ines Arbanas su se tijekom boravka upoznale s načinom funkcioniranja računovodstvenih poslova i sustavom kvalitete na Sveučilištu u Sevilli. Također, boraveći u Sevilli, upoznale su se s bogatom povijesti i kulturom tog dijela Španjolske postajući svjesnije europskih raznolikosti i vrijednosti.