Radionica za studente: Rodna neravnopravnost i rodno uvjetovano nasilje- što ja imam s tim?

Dragi studenti, pozivamo Vas na radionicu pod nazivom Rodna neravnopravnost i rodno uvjetovano nasilje- što ja imam s tim?

U skladu s Planom rodne ravnopravnosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prema kojem postoji nulta tolerancija na rodno uzrokovanu diskriminaciju i nasilje, Etičko povjerenstvo Odjela za biologiju organizira ovu radionicu čiji je cilj senzibilizirati studentice i studente za prepoznavanje rodno utemeljenog nasilja te osvijestiti vlastitu ulogu u kreiranju  klime tolerancije i uvažavanja na Sveučilištu.

Voditeljica radionice je doc. dr. sc. Jasmina Tomašić Humer s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Osijek, Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku.

Radionica će se održati 08. ožujka 2023. godine u 14:00 sati na Odjelu za biologiju, u predavaonici 201.