POZIVAMO VAS NA RADIONICU POD NASLOVOM: UČENJE I POUČAVANJE BAZIRANO NA ISHODIMA (4.DIO)

Pozivamo Vas na radionicu pod naslovom Učenje i poučavanje bazirano na ishodima (4. dio), u srijedu 30.3. 2022 u 9 sati, soba 320.

Cilj radionice je podržati autonomiju nastavnika u visokoškolskom obrazovanju te pružiti pedagoško znanje o tome kako uskladiti kurikul na razini nastavne jedinice s kurikulom na razini kolegija te kako stvoriti situacije kognitivno aktivnih studenata tijekom predavanja, seminara ili vježbi.

Ishodi radionice:

1. Uskladiti ishode kolegija sa sadržajem, aktivnostima učenja/poučavanja, vrednovanjem studenskog procesa i postignuća učenja te sa studentskim opterećenjem;
  2. Podržati samoregulirano učenje studenata obogaćivanjem njihovog  metakognitivnog znanja i ojačavanjem njihovih metakognitivnih  vještina;
  3. Osvijestiti potrebu samorefleksijske prakse za usmjeravanje vlastitog profesionalnog razvoja pedagoških kompetencija.

Voditeljica radionice je doc.dr.sc. Irena Labak.