PREDSTAVLJANJE POSLODAVACA NA ODJELU ZA BIOLOGIJU (12.12.2019.)

Nataša Uranjek, mag. ing .agr. direktorica tvrtke PROMO-EKO d.o.o. iz Osijeka i Predsjednica Sekcije Zajednice za zaštitu okoliša u gospodarstvu Županijske komore Osijek, studentima Odjela za biologiju održala je prvo predavanje iz ciklusa Predstavljanje poslodavaca na Odjelu za biologiju. Predavanje je održano 12.prosinca 2019. godine u 11 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Osijeku.

Tema predavanja bila je zaštita okoliša u gospodarstvu i trendovi na tržištu rada. Studenti su kroz simulaciju razgovora za posao saznali koja se pitanja često postavljaju kandidatima i zašto, te koje su poželjne kvalitete i vještine današnjih zaposlenika. Nakon cijelog niza korisnih primjera i savjeta, studenti su predavanje napustili s aktivnim promišljanjem o budućnosti zaposlenju.