Natječaj za sudjelovanje u projektu Alumni Mentor

STUDENTSKI ZBOR ODJELA ZA BIOLOGIJU

objavljuje

NATJEČAJ ZA SUDJELOVANJE U PROJEKTU ALUMNI MENTOR

koji se financira iz javnog poziva za financiranje studentskih aktivnosti Studentskog centra u Osijeku.  Cilj projekta je omogućiti stjecanje praktičnog iskustva studentima Odjela za biologiju te razvoj poslovnih vještina kroz mentoriranje alumna Odjela u poslovnom okruženju.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti 3. godine preddiplomskog studija Odjela za biologiju.

Mentoriranje u trajanju od 30 sati će se provoditi u ustanovama čije je poslovanje vezano uz različita područja biologije te će se studenti upoznati s radom u školi, u znanstvenoj ustanovi te radom u području zaštite prirode i okoliša. Projekt omogućava studentima usavršavanje praktičnog rada, razvoj vještina, stjecanje iskustva te povećanje motiviranosti za nastavak studija.

Razdoblje za realizaciju projektnih aktivnosti je 15. ožujka 2021. – 30. lipnja 2021. godine.

Prijava za sudjelovanje u projektu treba sadržavati:

Popunjen prijavni obrazac (link)

Životopis (Europass – hrvatski jezik)

Rok za prijavu: 19. ožujka 2021.

Rezultati natječaja bit će objavljeni 24. ožujka 2021. na službenim stranicama Odjela za biologiju.

Za dodatne informacije obratite se na adresu elektroničke pošte  ivana.skuzin@biologija.unios.hr ili karijera@biologija.unios.hr

Natječaj možete preuzeti i ovdje. (PDF)