Obavijest o obrani diplomskog ispita studentice Andree Radić

Obrana diplomskog ispita studentice Andree Radić održati će se dana 19. srpnja 2021. na Odjelu za biologiju sa početkom u 12:00 h u predavaonici 201/II kat.. Naslov teme diplomskog rada: „MOLEKULARNA IDENTIFIKACIJA VRSTA RODA GRAPHODERUS (COLEOPTERA: DYTISCIDAE) POPLAVNIH PODRUČJA DRAVE, MURE I DUNAVA“ .

Obavijest o obrani diplomskog ispita studenta Brune Ćalete

Obrana diplomskog ispita studenta Brune Ćalete održati će se dana 12. srpnja 2021. na Odjelu za biologiju sa početkom u 10:00 h u predavaonici 319/III kat.. Naslov teme diplomskog rada:„Kvantitativna i kvalitativna analiza čestica mikroplastike u tlu ekskrementima gujavica na području Grada Osijeka“ .

Poziv na završnu konferenciju projekta SIDERAL – Socijalna i međunarodna dimenzija obrazovanja i priznavanja prethodnog učenja

Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske poziva vas na završnu konferenciju Erasmus+ projekt ‘SIDERAL – Socijalna i međunarodna dimenzija obrazovanja i priznavanja prethodnog učenja’, koji će se održati 7. srpnja 2021. u 9:30 sati u online formatu (platforma Zoom). Radni jezik konferencije je engleski. Projekt se bavio dvama područjima: inkluzivnosti u visokom obrazovanju i priznavanjem prethodnog učenja