Obrana diplomskog ispita Jelene Cindrić

Obrana diplomskog ispita studentice Jelene Cindrić, održati će se dana 18.07.2019. na Odjelu za biologiju sa početkom u 11:00 h u predavaonici 201 na II katu. Naslov teme diplomskog rada: „Fitoplankton Kopačkog jezera u uvjetima ekstremnih poplava“.

Obavijest: Ispitni rok doc .dr. sc. Dubravke Čerba

Raspored usmenih ispita za kolegije čiji su se pismeni ispit održali u ponedjeljak 8.7.2019. je sljedeći: Raspored za usmeni ispit iz kolegija Beskralježnjaci – četvrtak 11.7.2019. Ime i prezime                                    u 14 sati Karlo Fičko Josip Krpan Ime i prezime                                    u 15:30 sati Stella Glavić Anđelko Kažimir Raspored za usmeni ispit iz kolegija Embriologija i evolucija organskih sustava

Obavijest: Ispitni rok doc.dr.sc. Dubravke Čerbe

Usmeni dio ispita (ispitni rok 8.7.2019.) iz predmeta Beskralježnjaci kod doc. dr. sc. Dubravke Čerba održat će se u četvrtak 11.7.2019. u 14:00 sati. O točnom vremenu održavanja ispita iz predmeta Embriologija i evolucija organskih sustava (usmeni dio ispita će biti održan u četvrtak) i predmeta Evolucija studenti će biti obaviješteni tijekom srijede (10.7.2019.).

Obrana diplomskog ispita studentice Katarine Batrnek

Obrana diplomskog ispita studentice Katarine Batrnek, održati će se dana 12.07.2019. na Odjelu za biologiju sa početkom u 11:00 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Antibakterijska i antioksidativna aktivnost ekstrakata kore naranče (Citrus sinensis Osbeck cv. Washington navel) dobivenih ultrazvučnom ekstrakcijom“.