Srce za brucoše

Poštovani,

pozivamo vas da nas i ove godine podržite u provedbi naše tradicionalne akcije „Srce za brucoše“ kojom studente prve godine studija upoznajemo s uslugama Srca koje su osmišljene upravo za njih, kako bi im olakšale i unaprijedile proces studiranja. Većina tih usluga dostupna im je bez naknade.

Kao i prošlih godina, za visoka učilišta diljem Hrvatske pripremili smo snimku prezentacije koja donosi sve najvažnije informacije koje studenti trebaju znati o Srcu i uslugama Srca.

Također, pozivamo vas da svojim studentima proslijedite poveznicu na našu web stranicu namijenjenu studentima. Na toj stranici objavljujemo sve informacije o mogućnostima koje Srce pruža studentima te materijale koji im olakšavaju pristup uslugama Srca.

Ako želite snimku objaviti na svojim web stranicama, to možete učiniti korištenjem verzije koja se nalazi na stranici YouTube.

Veselimo se uspješnoj suradnji u provedbi ovogodišnje akcije „Srce za brucoše“.

Za sve dodatne informacije slobodno nam pišite na srce-za-brucose@srce.hr.

Lijep pozdrav,
Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce)