OBAVIJEST STUDENTIMA O ISPITNOM ROKU KOD IZV.PROF.DR.SC. DUBRAVKE ČERBA

Pismeni ispiti izv. prof. dr. sc. Dubravke Čerba će se održati u utorak 21.7.2020. prema sljedećem rasporedu:

Evolucija (prostorija 201, 320) – studenti trebaju doći u 15:45 ISPRED zgrade Odjela za biologiju.

Beskralježnjaci (prostorija 319) – studenti trebaju doći u 9:45 ISPRED zgrade Odjela za biologiju.

Embriologija (prostorija 319) – studenti trebaju doći u 9:40 ISPRED zgrade Odjela za biologiju.

Ekologija mora (prostorija 302) – studenti trebaju doći u 9:50 ISPRED zgrade Odjela za biologiju.

Netko od nastavnika će uvesti studente u manjim grupama kako ne bi bilo gužve prilikom upisivanja u evidenciju dolazaka.

Svaki student MORA nositi zaštitnu MASKU da bi mogao pristupiti ispitu. Zadržavanje na hodnicima treba izbjegavati. Studenti koji imaju povišenu temperaturu trebaju ostati kod kuće.