Dan Otvorenih vrata Odjela za biologiju

U subotu, 11. svibnja 2019. godine u vremenu od 09:00 do 13:00 h, za sve zainteresirane posjetitelje Odjel za biologiju otvorit će vrata svojih praktikuma i laboratorija. Svi zainteresirani posjetitelji tako će moći vidjeti što se i kako radi na našem Odjelu te pogledati izložbu fotografija „Biogeografske regije Hrvatske – motivi iz prirode“ biologa Dragana Prlića.
Isti će dan ujutro prijavljeni učenici autobusima krenuti u obilazak bioloških destinacija grada Osijeka i okolice, a studenti su im po povratku na Odjel pripremili i kviz znanja.
Cjelokupan program dio je projekta popularizacije znanosti pod nazivom „Biolog-i-ja“, koji se ove godine održava šestu godinu zaredom i u koji je uključeno oko 180 učenika osnovnih i srednjih škola, 50 studenata, te oko 30 nastavnika Odjela.