Radionica “Prezentacijske vještine”- studentima 2. godine preddiplomskog studija

U organizaciji Centra za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete našeg Sveučilišta na Odjelu za biologiju će se u predavaonici 201 održati radionica pod nazivom “PREZENTACIJSKE VJEŠTINE” 29. studenog 2021. u 14:00 sati. Radionica je namjenjena studentima 2. godine preddiplomskog studija.

“Izvrsna prezentacija jedan je od najvažnijih čimbenika uspjeha. Kako uspješno prezentirati sebe, svoju ideju, stručnu temu? Kako osmisliti prezentaciju, zadržati pozornost publike, ostaviti dobar dojam? Ova radionica pruža odgovore na navedena pitanja, a uz malo samostalnog uvježbavanja, studenti će usvojiti ovu vještinu i biti sigurniji u prezentiranju svoga rada.”

Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 1h.