Završen projekt Alumni mentor

Online diseminacijom u sklopu koje su studenti – sudionici projekta podijelili svoja iskustva studentima nižih godina, 24. lipnja 2021. godine završen je projekt Alumni mentor kroz koji je 5 studenata uz vodstvo i mentorstvo tijekom posljednjih mjeseci odradilo stručnu praksu u ustanovama i poduzećima koji se bave djelatnostima bliskima budućim karijerama studenata biologije.

Studenti Rita Tovilo, Bruna Žižanović, Luka Šuker, Ivana Skuzin i Kristina Gilman koji su na internom natječaju zadovoljili tražene kriterije za sudjelovanje u projektu Alumni mentor uz stručno su se vodstvo mentora kroz projekt upoznali s načinom poslovanja pojedine ustanove i specifičnostima posla, te usvojili nova znanja i iskusili rad u interdisciplinarnom poslovnom okruženju. Ovakve su aktivnosti odlična prilika i za osobno predstavljanje potencijalnim poslodavcima te stjecanje novih poslovnih kontakata.