STUDIJSKO PUTOVANJE

Pozivaju se studenti obje godine diplomskog studija, smjer: znanstveni i obje godine diplomskog studija Zaštita prirode i okoliša da prisustvuju sastanku vezanom uz realizaciju projekta Aktivan student – uspješna karijera. Zbog različitih termina nastave, sastanak sa studentima diplomskog studija, smjer: znanstveni održat će se 12. ožujka 2020. godine u 12:00 h, a za studente diplomskog

Obavijest o obrani diplomskog ispita studentice Valentine Šelja

Obrana diplomskog ispita studentice Valentine Šelja održati će se dana 12.03.2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 09:00 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: “Effect of heavy fuel oil (HFO) on embryo-larval stage of zebrafish (Danio rerio) and establishment of biomarker protocols in marine medaka (Oryzias melastigma)“

2. SVEUČILIŠNI TJEDAN KARIJERA

2. SVEUČILIŠNI TJEDAN KARIJERA Pozivamo sve zainteresirane studente da se uključe u organizaciju 2. Sveučilišnog tjedna karijera na Odjelu za biologiju. Inicijalni sastanak održat će se 24. veljače 2020. u 11:00 h u studentskoj sobi u potkrovlju Odjela. Vidimo se!