Obavijest: Obrana diplomskog ispita studentice Anite Ament

Obrana diplomskog ispita studentice Anite Ament održati će se dana 28.09.2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 11:00 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Odgovor klijanaca ozime pšenice na fiziološku sušu: mogućnost za rani probir osjetljivih i tolerantnih genotipova“.

Obrana diplomskog ispita studentice Ribić Lidije

Obrana diplomskog ispita studentice Ribić Lidije održati će se dana 22.09.2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 9:30 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Analiza kvalitete vode za piće na području Osječko-baranjske županije tijekom 2019. godine“.

Obavijest o obrani diplomskog ispita studenta Luke Stazića

Obrana diplomskog ispita studenta Luke Stazić održati će se dana 21.09.2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 12:30 h u predavaonici 201 na II katu. Naslov teme diplomskog rada: „Istraživanje usvojenosti o mjerama opreza i osnovnih pravila pri izvođenju pokusa u nastavi kemije“.