Obrana diplomskog ispita studenta Jure Zovkića

Obrana diplomskog ispita studenta Jure Zovkića održat će se dana 11.12.2018. na Odjelu za biologiju sa početkom u 12:00 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Epifitska i epilitska lišajska flora područja Lapjaka (Park prirode Papuk)“

22. Smotra Sveučilišta

22. Smotra Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku će se održati u četvrtak, 13. i petak, 14. prosinca 2018. godine od 10:00 do 18:00 sati na Fakultetu agrobiotehničkih znanosti, Vladimira Preloga 1, Sveučilišni kampus. Smotra Sveučilišta se organizira za učenike završnih razreda srednjih škola, studente i ostale zainteresirane s ciljem pravodobnog obavješćivanja o studijskim programima,

Planinarenje – Orahovica

Cijenjeni studenti, Studentima znanstveno-nastavnih i umjetničko-nastavne sastavnice Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku Ured za sportsku djelatnost Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u okviru sportskih aktivnosti u slobodnom vremenu studenata u akademskoj godini 2018./2019. organizira PLANINARENJE- ORAHOVICA koje će se održati ·21.prosinca 2018. godine u području Orahovice. Program planinarenja: polazak iz Osijeka prema Orahovici.

Ispitni rok prof.dr.sc. Vere Cesar

Izvanredni ispitni rok iz predmeta Fizikalni temelji instrumentalnih  metoda u biologiji (FTIMB), prof. dr.sc. Vere Cesar, održat će se 6.  prosinca 2018. godine u sobi 315 s početkom u 10 sati.