Poziv na razgovor/intervju za posao

Poziv na razgovor/intervju za posao pogledajte ovdje. (PDF)   Starije objave vezane uz ovaj natječaj Poziv na testiranje – viši laborant – neodređeno Natječaj za izbor i prijem zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto II. vrste – viši laborant na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na Odjelu za biologiju u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u

Obavijest: STEM STIPENDIJA

STEM STIPENDIJA Obavještavamo Vas da će Ministarstvo znanosti i obrazovanja svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti u ponedjeljak 2. studenog 2020. godine uputiti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest se šalje na  adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021.

IAESTE plaćena stručna praksa

Čini ti se da znaš samo teoriju, a od prakse ni “P”? Želiš otputovati u inozemstvo, ali uvijek nađeš neko “ALI”? IAESTE ti osigurava plaćenu stručnu praksu u inozemstvu, osiguran smještaj i pomoć oko dokumentacije. Sve što trebaš napraviti je otići na iaeste.hr. Ključ je u tvojim rukama! Natječaj je otvoren od 26. listopada 2020.

Obavijest o obrani diplomskog ispita studentice Nere Vuić

Obrana diplomskog ispita studentice Nere Vuć održati će se dana 30. listopada 2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 12:15 h u predavaonici 320 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Nametnički oblići u babuškama (Carassius gibelio Bloch, 1782) u vodama Parka prirode kopački rit“.

Obavijest o obrani diplomskog ispita studenta Nikole Jurišića

Obrana diplomskog ispita studenta Nikole Jurišića održati će se dana 30. listopada 2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 11:30 h u predavaonici 320 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: “ Utjecaj herbicida na fotosintetsku učinkovitost i antioksidacijski odgovor soje (Glycine max (L.) Merr.)“.

Obavijest o obrani diplomskog ispita studentice Milice Nedeljković

Obrana diplomskog ispita studentice Milice Nedeljković održati će se dana 26. listopada 2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 8:30 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: “Fenolni spojevi , antioksidativna i antibakterijska svojstva ekstrakata pokožice deset različitih sorti vinove loze uzgajanih u Armeniji“.

Obavijest o obrani diplomskog ispita studentice Ane Martinović

Obrana diplomskog ispita studentice Ane Martinović održati će se dana 26. listopada 2020. na Odjelu za biologiju sa početkom u 10:30 h u predavaonici 319 na III katu. Naslov teme diplomskog rada: „Razvoj mikrofita u obraštaju na mikroplastici u Sakadaškom jezeru (poplavno područje Kopačkog rita) i rijeci Dravi“.