Rafting na Mrežnici (Područje Primišlja)

Cijenjeni studenti,

Ured za sportsku djelatnost Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku u okviru sportskih aktivnosti u slobodnom vremenu studenata u akademskoj godini 2021./2022. organizira RAFTING NA MREŽNICI (područje Primišlja) koji će se održati u dva termina: 21. svibnja i 4. lipnja 2022. godine.

Navedena aktivnost je u potpunosti besplatna za studente (troškove prijevoza i organizacije raftinga snosi Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku) ali je broj ograničen na prvih 45 studenata koji se prijave. Tijekom prijevoza i u organizaciji raftinga nije uključena prehrana te troškove doručka, ručka i večere snose sami studenti. U pratnji je nazočno  dva predavača tjelesne i zdravstvene kulture Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku te profesionalni vodiči.

Prijavu za rafting (za oba termina) izvršiti osobno u Uredu za sportsku djelatnost, Rektorat, Trg Svetog Trojstva 3, soba 12, 31 000 Osijek u ponedjeljak 16. svibnja 2022. godine od 8.00 do 12.00 sati.