Pozivamo  Vas na radionicu pod naslovom Učenje i poučavanje bazirano na ishodima (3. dio) koja će se održati u četvrtak, 24.3.2022. u sobi 319. Trajanje radionice od 9 do 11 sati.

Cilj radionice je podržati autonomiju nastavnika u visokoškolskom obrazovanju te pružiti pedagoško znanje o tome kako uskladiti kurikul na razini nastavne jedinice s kurikulom na razini kolegija te kako stvoriti situacije vrednovanja za učenje, kao učenje i vrednovanja naučenog koji su konstruktivno usklađeni s ishodima.

Ishodi radionice:

1. Uskladiti ishode kolegija sa sadržajem, aktivnostima učenja/poučavanja, vrednovanjem studentskog procesa i postignuća učenja te sa studenskim opterećenjem;
  2. Poduprijeti samoregulirano učenje i poučavanje primjenom (samo)vrednovanja tijekom procesa učenja/poučavanja i nakon njega;
  3. Osvijestiti potrebu samorefleksijske prakse za usmjeravanje vlastitog profesionalnog razvoja pedagoških kompetencija.

Voditeljica radionice je doc.dr.sc. Irena Labak.