Istraživanje: “Osnaživanje financijske sposobnosti mladih potrošača kroz programe edukacije i bihevioralne intervencije”

Istraživanje ima za cilj osnaživanje i zaštitu mladih potrošača sa svrhom razvoja djelotvornog programa financijskog obrazovanja koji će predstavljati veliku vrijednost za istraživačku zajednicu, kurikulume visokog obrazovanja, ali i za ekonomski sustav u cjelini te naposljetku osigurati dobrobit mladih potrošača.

Istraživanje će se provoditi osobno putem anketnog upitnika koji će biti dodijeljen studentima prilikom našeg posjeta Vašem fakultetu koji je planiran je u tjednu od 18.10. do 22.10.2021. Stoga, ljubazno Vas molimo da nam ustupite 15 min od Vaše nastave ili preporučite nekog od profesora koji bi voljeli sudjelovati te nam povratno javite koji dan i termin bi Vam najbolje odgovarao da dođemo.

Više o projektu možete saznati na sljedećem linku: http://efficacy.com.hr/