EU odgovor na COVID-19 krizu - Rasprava sa studentima

EU odgovor na COVID-19 krizu – Rasprava sa studentima

Radi velikog interesa studenata Visokih učilišta za raspravu koju organizira Europska komisija pod nazivom EU odgovor na COVID-19 krizu: “Kako zaštititi prava ranjivih i izgraditi osnaženu Europu”, otvorili smo prijavu za sve zainteresirane studente.

Link za prijave https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_03as-1PZRjGMOGXV9ezflA

Lijepo molimo da poziv za prijavu pošaljete svim studentima i objavite na svojim WEB stranicama i društvenim mrežama.

Još jednom podsjećamo da će se rasprava sa studentima održat u utorak 19.1021. od 13:00 do 14:30 putem ZOOM platforme.

Više o projektu:

Građani diljem Europe s pravom zahtijevaju veću uključenost u donošenje odluka, ne samo na izborima svakih četiri ili pet godina. Upravo kao odgovor na ovu potrebu za većim uključivanjem građana pokrenuli smo Konferenciju o Budućnosti Europe, kao najveći projekt participativne demokracije ikada. Ova Konferencija, zapravo je niz događanja, susreta i izmjena razmišljanja. Kroz nju želimo uključiti sve građane Europske Unije u razmišljanje i raspravu o tome kakvu Europu žele. Posebno nam je važno da se u rad Konferencije uključe mladi iz svih dijelova Europe, pa i iz Hrvatske. Sljedeća godina je „godina mladih“ te povodom ova dva događanja želimo saznati što mislite o zadanoj temi.

Za sve dodatne informacije stojimo Vam naravno na raspolaganju.

Veselimo se Vašim prijavama.