Promocija 2021

ODRŽANE PROMOCIJE ZAVRŠENIH STUDENATA ODJELA ZA BIOLOGIJU

U četvrtak 1. srpnja 2021. godine u dvorani Aula Magna Fakulteta agrobiotehničkih znanosti u Osijeku održana je svečana promocija 73 prvostupnika i magistara Odjela za biologiju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Pristupnike su promovirali Rektor Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera prof. dr. sc. Vlado Guberac, prorektor za umjetnost, kulturu i međuinstitucijsku suradnju Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku prof. dr. art. Robert Raponja, pročelnica Odjela za biologiju izv. prof. dr. sc. Ljiljana Krstin, zamjenica pročelnice za nastavu i studente izv. prof. dr. sc. Tanja Žuna Pfeiffer i zamjenica pročelnice za znanstveno-istraživačku djelatnost izv. prof. dr. sc. Ivna Štolfa Čamagajevac. Promociju je vodila tajnica Odjela za biologiju Silva Lustig, a u okviru glazbenog programa nastupio je ansambl Akvarel.  U ime promoviranih prvostupnika zahvalila je promovirana studentica Stella Glavić, a u ime magistara Lovro Vukadinović.

Nakon dodjele diploma uručene su i nagrade najboljim studentima za postignuti najbolji prosjek ocjena te za znanstveni rad objavljen u prestižnom znanstvenom časopisu.

Promocija 2021 Promocija 2021