Poziv Gradskog društva Crvenog križa Osijek:Akcija dobrovoljnog davanja krvi

Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Osijek nastavlja organizaciju akcija dobrovoljnog davanja krvi u suradnji s osječkim fakultetima.

Kako se radi o himanitarnoj aktivnosti od iznimnog značaja za očuvanje zdravlja pojedinca i zajednice, a u dugu dosadašnje dobre suradnje, molimo Vas da pozovete sve zaposlenike i studente fakultete putem svojih društvenih, web stranica ili na neki drugi, Vama prihvatljiv način na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija dobrovoljnog davanja krvi održati će se u Novom studentskom domu u Kampusu u petak 28.5.2021. od 10 do 13 sati. uz primjenu svih propisanih epidemioloških mjera.

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek najavit će održavanje akcije u sredstvima javnog priopćavanja.

Poziv u cjelosti možete pogledati ovdje.(PDF)