Obavijest studentima diplomskih studija Odjela za biologiju

Studentima diplomskih studija Odjela za biologiju će predstavnici Poljoprivrednog poduzeća Orahovica u četvrtak 29. travnja 2021. godine u prostoriji 201 predstaviti poslovanje svoje tvrtke te se predstaviti kao potencijalni budući poslodavac. U skladu s epidemiološkom situacijom, predavanje za studente diplomskog studija smjer: znanstveni započet će u 12:00 h dok će se isto predavanje za studente diplomskih studija smjer Zaštita prirode i okoliša te nastavničkog smjera održati u 13:30h.

PP Orahovica jedno je od najvećih hrvatskih proizvođača poljoprivrednih i prehrambenih proizvoda, ali i najveći proizvođač slatkovodne ribe u Hrvatskoj. Tvrtka je specijalizirana u proizvodnji ratarskih kultura, uzgoju i preradi ribe, proizvodnju lješnjaka, uzgoju vinove loze, proizvodnji vina, te u stočarstvu.