Ekološko znanje, stavovi i ponašanje studentica i studenata u Hrvatskoj

Poštovani,

pred Vama je anketa koja se provodi u sklopu istraživanja o ekološkim stavovima i ponašanju mladih u Hrvatskoj Odsjeka za sociologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Istraživanje o ekološkim stavovima i ponašanju provodi se na populaciji studenata i studentica u Hrvatskoj pa će upravo Vaši odgovori uvelike pridonijeti njegovom uspjehu.

Ispunjavanje ankete je jednostavno odabirom ponuđenih odgovora i traje oko 15 minuta.

Anketa je u potpunosti anonimna, a dobiveni rezultati koristit će se isključivo u znanstvene svrhe.

Ljubazno Vas molimo da ispunite cijelu anketu, jer nam u protivnom nije upotrebljiva. Međutim, imate pravo ne odgovoriti na neka pitanja ukoliko to ne želite, odnosno u svakom trenutku odustati od sudjelovanja u istraživanju.

Zahvaljujemo na suradnji!

Anketi možete pristupiti OVDJE.

Kontakt voditeljice projekta:
doc. dr. sc. Tijana Trako Poljak